4Home Jersey prostěradlo meruňková , 70 x 140 cm

Napínací jersey prostěradlo z kvalitní bavlny pro ten nejpohodlnější spánek vašich ratolestí. Prostěradlo se díky gumě po obvodu skvěle... více informací »
4Home Jersey prostěradlo meruňková
Značka: 4Home
99 Kč
DETAIL PRODUKTU
Napínací jersey prostěradlo z kvalitní bavlny pro ten nejpohodlnější spánek vašich ratolestí. Prostěradlo se díky gumě po obvodu skvěle...

Napínací jersey prostěradlo z kvalitní bavlny pro ten nejpohodlnější spánek vašich ratolestí. Prostěradlo se díky gumě po obvodu skvěle přizpůsobí matraci v dětské postýlce a nebude se shrnovat. Jemný materiál je šetrný i pro citlivou dětskou pokožku, takže vaše děti si užijí maximální pohodlí každou noc.Jersey je díky technologii výroby jemnější a pružnější než klasická bavlna, což umožňuje výrobu napínacích prostěradel bez syntetických příměsí. Disponuje výjimečnou měkkostí, hebkostí, vysokou savostí a prodyšností. Tento žádaný produkt 4Home Jersey prostěradlo meruňková , 70 x 140 cm je dostupný bez problémů tu na našich stránkách v populární rubrice prostěradla! Mrkněte na vyjímečné zboží z této sekce za extra cenu!

Nejprodávanější produkt 4Home Jersey prostěradlo meruňková , 70 x 140 cm od top značky 4Home naleznete právě teď v naší nabídce téměř zdarma! Nyní pořídíte od 99 Kč.