4Home Matracová podložka Bamboo, 120 x 200 cm

Vrchní matrace z paměťové pěny Bamboo dokonale změkčí vaši postel a přinese vám ten nejkvalitnější spánek. Matracová podložka skvěle... více informací »
4Home Matracová podložka Bamboo
Značka: 4Home
1 299 Kč
DETAIL PRODUKTU
Vrchní matrace z paměťové pěny Bamboo dokonale změkčí vaši postel a přinese vám ten nejkvalitnější spánek. Matracová podložka skvěle...

Vrchní matrace z paměťové pěny Bamboo dokonale změkčí vaši postel a přinese vám ten nejkvalitnější spánek. Matracová podložka skvěle poslouží na vyrovnání nerovností staré matrace či gauče. Díky paměťové pěně upravuje svoji tuhost podle teploty lidského těla a tlaku. Výsledkem tak budou záda bez bolesti, kvalitnější spánek a lepší pocit po probuzení. Potah matrace lze snadno sundat pomocí zipu a prát v pračce. Vlákna bambusu obsažená v potahu se vyznačují dobrými antibakteriálními a hypoalergenními vlastnostmi a vysokou savostí. Můžete se tak spolehnout, že vám při spánku přinese maximální komfort.Bamboo podložka je doporučována pro všechny věkové skupiny a je vhodná i pro děti tam, kde je dětské lůžko příliš tvrdé. Přistýlky jsou certifikovány podle ÖKO-TEX Standard 100, který potvrzuje zdravotní nezávadnost použitých materiálů a ekologicky šetrné postupy při výrobě.Po rozbalení je třeba nechat matraci volně ležet. Nejdéle za 3 dny, získá matrace uvedené rozměry.Hustota jádra: 42 kg/m3 Unikátní a žádaný produkt najdete zrovna na našich stránkách v oblíbené sekci chrániče na matrace. Prozkoumejte ještě další produkty ze zmíněné rubriky za nejlepší ceny! Tím ale však naše nabídka nekončí, máme toho více! Máme v nabídce ovšem další skvělé kousky od výrobce 4Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný kousek 4Home Matracová podložka Bamboo, 120 x 200 cm od společnosti s dlouholetou tradicí 4Home snadno můžete získat momentálně v naši nabídce skutečně výhodně! Akční ceny již od 1 299 Kč.