4Home Napínací potah na židli Comfort Plus Wave, 40 – 50 cm, sada 2 ks

Aby byly vaše židle opět jako nové, dopřejte jim oživení s napínacími potahy Comfort Plus. Potah v decentní šedé barvě s elegantním vzorem v... více informací »
4Home Napínací potah na židli Comfort Plus Wave
Značka: 4Home
449 Kč
DETAIL PRODUKTU
Aby byly vaše židle opět jako nové, dopřejte jim oživení s napínacími potahy Comfort Plus. Potah v decentní šedé barvě s elegantním vzorem v...

Aby byly vaše židle opět jako nové, dopřejte jim oživení s napínacími potahy Comfort Plus. Potah v decentní šedé barvě s elegantním vzorem v mžiku promění vaše židle v úplně nový kousek nábytku.Pomůže oživit starý nábytek a schovat tak případné nedostatky i opotřebení, ale zároveň ho chrání před špínou a poškozením, což oceníte i v případě, že máte židle úplně nové. Díky kvalitnímu materiálu s vysokým podílem bavlny je potah velmi příjemný na dotek a zároveň odolný proti opotřebení i snadný na povlékání. Je dobře roztažitelný všemi směry, takže se snadno přizpůsobí, skvěle padne a usnadní vám práci při manipulaci.Výška části potahu na opěradlo je 51 cm.Vynikající produkt 4Home Napínací potah na židli Comfort Plus Wave, 40 – 50 cm, sada 2 ks máte možnost nakoupit nyní na našich stránkách zařazený v rubrice bytové doplňky a dekorace! Vyberte si zlevněné výrobky ze zmíněné rubriky v akci! Mezi zákazníky oblíbená značka 4Home poskytuje prvotřídní výrobky.

Tento unikátní výrobek 4Home Napínací potah na židli Comfort Plus Wave, 40 - 50 cm, sada 2 ks od výrobce 4Home snadno naleznete zde teď právě pořád výhodně! Nabídka od 449 Kč.