4Home Termo sklenice Irish coffee Hot&Cool 260 ml, 2 ks

Klasika mezi kávovými sklenicemi v moderním dvoustěnném designu. Termo sklenice na nožce je skvělým doplňkem pro přípravu oblíbených... více informací »
4Home Termo sklenice Irish coffee Hot&Cool 260 ml
Značka: 4Home
237 Kč
DETAIL PRODUKTU
Klasika mezi kávovými sklenicemi v moderním dvoustěnném designu. Termo sklenice na nožce je skvělým doplňkem pro přípravu oblíbených...

Klasika mezi kávovými sklenicemi v moderním dvoustěnném designu. Termo sklenice na nožce je skvělým doplňkem pro přípravu oblíbených kávových nápojů říznutých kapkou alkoholu – například irské a alžírské kávy – ale je samozřejmě na vás, na jaký nápoj vám zrovna dnes poslouží, všechny z ní budou chutnat skvěle! Dvoustěnné termo provedení a elegantně tvarovaná nožka dodávají sklenici jedinečný design, který si zamilujete.Termo sklenice jsou ručně vyráběny z lehkého žáruvzdorného borosilikátového skla s dvojitou stěnou, které díky vytvořenému vakuu dokáže dlouho udržet ideální teplotu a nepřenáší teplo ani chlad na vnější část. Díky termoizolačním vlastnostem tak zůstává sklenice i při použití horkého nápoje chladná a nepálí. V případě studených nápojů zase nedochází k rosení vnější stěny sklenic, nápoj vám tak rychle nezteplá a led neroztaje.Výhodou borosilikátového skla oproti sklu tradičnímu je jeho vysoká odolnost vůči vysokým a nízkým teplotám, mechanickému poškození a působení chemikálií.Výhody:

udrží ideální teplotu nápoje po dlouhou dobu
při použití teplého nápoje se nespálíte
studené nápoje nezteplají a led pomaleji taje
sklenice se nerosí
skvěle snáší vysoké i nízké teploty
odolné vůči prasklinám a škrábancům Vlastnosti:

ručně foukané
dvojitá stěna
vysoká odolnost vůči mechanickému poškození
vysoké termoizolační schopnosti
dokonale průhledné Levný produkt 4Home Termo sklenice Irish coffee Hot&Cool 260 ml, lze pořídit bezprostředně tu na našich stránkách zařazený v sekci hrnky a šálky! Mrkněte na další produkty z této známé kategorie za výhodnou cenu. Věhlasný dodavatel 4Home pro své zákazníky poskytuje vynikající sortiment Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další zboží od značky 4Home. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční kousek 4Home Termo sklenice Irish coffee Hot&Cool 260 ml, 2 ks od populární značky 4Home máte možnost nakoupit na našich stránkách napořád výhodně. Výhodně za 237 Kč.