4Home Záclona Twigs, 300 x 145 cm

Vzor větviček s drobnými lístky se může stát velmi pěkným vzorem a to na zácloně Twigs, která se stane nedílnou součástí každého... více informací »
4Home Záclona Twigs
Značka: 4Home
299 Kč
DETAIL PRODUKTU
Vzor větviček s drobnými lístky se může stát velmi pěkným vzorem a to na zácloně Twigs, která se stane nedílnou součástí každého...

Vzor větviček s drobnými lístky se může stát velmi pěkným vzorem a to na zácloně Twigs, která se stane nedílnou součástí každého interiéru a zaručeně zútulní každou místnost. Vyrobeno z kvalitního materiálu. Díky pevnému okraji lze záclonu pověsit na žabky a rovnou ji zavěsit na okno. Řasicí stuha není součástí.
Tento velmi žádaný produkt 4Home Záclona Twigs, 300 x 145 cm získáte také tady na stránkách v oblíbené kategorii závěsy! Nyní si můžete koupit ostatní produkty z této oblíbené rubriky za nejlepší ceny! Oblíbený dodavatel 4Home vám může poskytnout kvalitní výrobky. A to je teprve začátek.

Unikátní a oblíbený produkt 4Home Záclona Twigs, 300 x 145 cm od výrobce 4Home lze získat aktuálně na webu za extra cenu! Pouze nyní za 299 Kč.