Actona Botník Seaford dub

Specifikace produktu: Industriální styl Botník má 2 police Konstrukce z dýhované dřevotřísky Kovový rám Jednoduchá, originální... více informací »
Actona Botník Seaford dub
Značka: Actona
1 395 Kč
DETAIL PRODUKTU
Specifikace produktu: Industriální styl Botník má 2 police Konstrukce z dýhované dřevotřísky Kovový rám Jednoduchá, originální...

Specifikace produktu:

Industriální styl
Botník má 2 police
Konstrukce z dýhované dřevotřísky
Kovový rám
Jednoduchá, originální forma
Intuitivní montáž

Podívejte se i na další výrobky ze série Seaford.

Botník Seaford byla navržen tak, aby vám usnadnil organizaci v hale a zároveň poskytl pohodlí při přezouvání. Horní část botníku slouží jako sedadlo a kovové tyče rámu poskytují prostor pro uložení obuvi. Díky kombinaci teplých barev a studeného kovu je botník ideální do industriálních interiérů.

Rozměry:
Výška: 32 cm
Šířka: 77 cm
Hloubka: 35 cm
Povedený produkt Actona Botník Seaford dub naleznete rovnou tu na našich stránkách v kategorii botníky! Nyní najdete další produkty z této oblíbené rubriky za extra cenu! Známý dodavatel Actona má ve stále nabídkce prvotřídní výrobky Nebojte, máme toho více, podívejte se taky na další kvalitní zboží od dodavatele Actona. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní kousek Actona Botník Seaford dub od skvělé značky Actona k dostání již dnes téměř zdarma! Akční ceny již od 1 395 Kč.