Actona Čalouněné křeslo Chisa tmavě modré

Specifikace produktu: Křeslo pro volný čas Moderní styl Potah ze sametové tkaniny Tmavě modrá barva čalounění Černé... více informací »
Actona Čalouněné křeslo Chisa tmavě modré
Značka: Actona
5 685 Kč
DETAIL PRODUKTU
Specifikace produktu: Křeslo pro volný čas Moderní styl Potah ze sametové tkaniny Tmavě modrá barva čalounění Černé...

Specifikace produktu:

Křeslo pro volný čas
Moderní styl
Potah ze sametové tkaniny
Tmavě modrá barva čalounění
Černé kovové nohy
Pohodlné područky

Rozhodli jste se změnit design svého obývacího pokoje a hledáte vhodné křeslo? Chcete, aby vaše nové křeslo bylo pohodlné a zdobilo interiér originálním designem? Vyberte si křeslo Chisa! Jeho sedák je čalouněný sametovou tkanibou v módní tmavě modré barvě a celek je doplněn tenkými kovovými nohami v černé barvě. Model Chisa je také vybaven pohodlnými područkami, díky nimž bude relaxace ještě příjemnější.

Podívejte se i na jiné výrobky ze série Chisa.

Rozměry:
Výška: 83 cm
Šířka: 74 cm
Hloubka: 73 cm
Výška sedadla: 45 cm
Šířka sedáku: 50 cm
Hloubka sedáku: 51 cm
Velmi oblíbený produkt Actona Čalouněné křeslo Chisa tmavě získáte aktuálně tady a teď na našem webu v populární rubrice křesla. Vyhledejte si akční zboží z této sekce za mimořádně nízkou cenu. Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce totiž najdete další vybrané produkty od značky Actona. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Designový produkt Actona Čalouněné křeslo Chisa tmavě modré od známého dodavatele Actona jde nakoupit aktuálně na webu za rozumné peníze! Právě lze objednat jen za 5 685 Kč.