Actona Sada tří konferenčních stolků Katrine černá

Specifikace produktu: Moderní styl Sada tří konferenčních stolků Desky stolu z keramiky a skla Černé kovové nohy Stolku lze... více informací »
Actona Sada tří konferenčních stolků Katrine černá
Značka: Actona
5 745 Kč
DETAIL PRODUKTU
Specifikace produktu: Moderní styl Sada tří konferenčních stolků Desky stolu z keramiky a skla Černé kovové nohy Stolku lze...

Specifikace produktu:

Moderní styl
Sada tří konferenčních stolků
Desky stolu z keramiky a skla
Černé kovové nohy
Stolku lze kombinovat nebo rozdělit
Jednoduchá péče

Podívejte se i na další stolky ze série Katrine.

Velmi praktická sada dvou stolů do obývacího pokoje Katrine spojuje jednoduchost a eleganci. Konferenční stolky jsou vyrobeny z keramiky, skla a kovu. Každý z nich má jinou velikost, takže je můžete konfigurovat jiným způsobem. V závislosti na potřebách se mohou postavit vedle sebe nebo na sebe a vytvářet tak neobvyklou designérskou strukturu. Nic vám nebrání v tom, abyste je používali selektivně – například použít jeden jako konferenční stolek a druhý jako stojan na květiny nebo jiné doplňky. Záleží na vaší kreativitě, jak využijete možnosti tohoto nábytku. Jisté však je, že v jakémkoli uspořádání budou konferenční stolky Katrine dokonalé a přitáhnou oči každého, kdo je uvidí.

Rozměry:
Výška: Velký stůl: 55 cm, střední stůl: 50 cm, malý stůl: 45 cm
Šířka: Velký stůl: 55 cm, střední stůl: 43 cm, malý stůl: 36 cm
Hloubka: Velký stůl: 55 cm, střední stůl: 43 cm, malý stůl: 36 cm
Kvalitní a oblíbený produkt máte možnost koupit přímo tady u nás ve známé rubrice konferenční stolky. Nyní najdete podobné produkty ve zmíněné rubrice z pohodlí domova!

Zajímavý výrobek Actona Sada tří konferenčních stolků Katrine černá pocházející od značky Actona lze koupit právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. Teď v akci 5 745 Kč.