Addo Panenka Emily, 46 cm

Pozdravte se s Emily, vysokou panenkou s nádherně blonďatými vlasy dlouhými 33 cm. Emily miluje čas strávený se svými přáteli. Po škole... více informací »
Addo Panenka Emily
Značka: 4Home
729 Kč
DETAIL PRODUKTU
Pozdravte se s Emily, vysokou panenkou s nádherně blonďatými vlasy dlouhými 33 cm. Emily miluje čas strávený se svými přáteli. Po škole...

Pozdravte se s Emily, vysokou panenkou s nádherně blonďatými vlasy dlouhými 33 cm. Emily miluje čas strávený se svými přáteli. Po škole společně zajdou na koktejl, poté do parku a večer všichni vyrazí do kina. Emily je oblečená v roztomilém tričku s ananasem, v džínových jeggins a má obuté bledě modré boty. Panenku lze snadno převlékat. Vlasy lze upravovat do copů. Inspiraci a návody na účesy naleznete v přiložené brožuře.Specifikace:

kvalitní zpracování
baleno v dárkové kazetě
rozměr balení: 23 x 50 x 11 cm
hmotnost balení: 1,03 kg
Tento skvělý produkt Addo Panenka Emily, 46 cm můžete nakoupit bez obtíží tu na našich stránkách v oblíbené kategorii hračky! Nyní můžete koupit jiné produkty z této populární rubriky za akční cenu! To ale ovšem není vše, máme toho více. Prozkoumejte u nás taky další zboží od výrobce 4Home. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce 4Home má ve stále nabídkce vynikající sortiment

Kvalitní a žádaný kus Addo Panenka Emily, 46 cm od dodavatele s dobrým jménem 4Home lze koupit momentálně na webu v bezva akci. Nyní můžete mít za 729 Kč.