AG Art Samolepicí dekorace Krteček a raketa, 30 x 30 cm

Samolepka s roztomilým krtečkem jistě potěší každého malého milovníka této pohádky. Ústředním motivem je na ní Krteček v raketě, najdete... více informací »
AG Art Samolepicí dekorace Krteček a raketa
Značka: 4Home
149 Kč
DETAIL PRODUKTU
Samolepka s roztomilým krtečkem jistě potěší každého malého milovníka této pohádky. Ústředním motivem je na ní Krteček v raketě, najdete...

Samolepka s roztomilým krtečkem jistě potěší každého malého milovníka této pohádky. Ústředním motivem je na ní Krteček v raketě, najdete zde ale i spoustu jeho kamarádů a jiné dopravní prostředky. Samolepka se vyznačuje vysokou kvalitou obrazu. Je ideální pro výzdobu stěn, nebledne. Rychle a snadno se instaluje, je ekologická, použitá fólie je bez ftalátů.Vyrobeno v ČR.Tento levný produkt AG Art Samolepicí dekorace Krteček a raketa, 30 můžete dostat také tady u nás umístěný v kategorii samolepky na zeď. Podívejte se na zlevněné zboží z této populární rubriky za výborné peníze!

Ve slevě tento výrobek AG Art Samolepicí dekorace Krteček a raketa, 30 x 30 cm od kvalitního výrobce 4Home snadno naleznete momentálně napořád výhodně. Aktuálně v akci od 149 Kč.