AmbiaHome.cz

Akord Komoda CL5 se zásuvkami 92 x 40 cm hnědá

Tento kvalitní produkt Akord Komoda CL5 se zásuvkami 92 x 40 cm hnědá od výrobce s dobrým jménem Akord je k sehnání tady nyní za super peníze! Akční cena již od 1 849 Kč. EAN: 5907504384856
Akord Komoda CL5 se zásuvkami 92 x 40 cm hnědá
Více informací »
Značka: Akord
1 849
Popis produktu

Marně hledáte doma další úložný prostor, který využijete a naskládáte do něj cokoliv, co potřebujete? V domácnostech jde o palčivé téma, které musíte řešit. Úložného prostoru není nikdy dost a vsadíte-li na zásuvkovou komodu, neuděláte chybu. Moderní dvoubarevné řešení, kdy korpus komody je v hnědé barvě a zásuvky naproti tomu v neutrální bílé zapadnou do každého prostoru a místnosti. Moderní a nadmíru prakticky řešená.

Komoda disponuje pěti zásuvkami, které jsou opatřeny kolejnicemi pro jednodušší otevírání a zavírání. Uložíte do nich mnoho věcí, které potřebujete. Jde o skvělého pomocníka pro kancelářské potřeby, smlouvy a dokumenty, oblečení, drobnosti, knihy, dětské hračky a mnoho dalšího. Své místo si najde nejen v obývacím pokoji, ale například také v ložnici, dětském i studentském pokoji, pracovně, předsíni a mnoha dalších.