Altom 5dílná sada karafy a sklenic na whisky

Elegantní karafa na whisky o objemu 750 ml pro milovníky lahodných a kvalitních nápojů.  Křišťálově jantarový alkohol bude to pro pravé pro... více informací »
Altom 5dílná sada karafy a sklenic na whisky
Značka: Altom
369 Kč
DETAIL PRODUKTU
Elegantní karafa na whisky o objemu 750 ml pro milovníky lahodných a kvalitních nápojů.  Křišťálově jantarový alkohol bude to pro pravé pro...

Elegantní karafa na whisky o objemu 750 ml pro milovníky lahodných a kvalitních nápojů.  Křišťálově jantarový alkohol bude to pro pravé pro tuto karafu. Lom skla způsobuje, že světlo procházející nádobou se hraje s barvou nápoje a tím zdůrazňuje jeho krásu.Hrdlo karafy má zvláštní těsnění. Díky němu se uchová svěžest a aroma alkoholu v karafě.  Vysoce kvalitní sklo zajišťuje trvanlivost, dlouhou živostnost a odolnosti proti poškození, změnám teploty.  Elegantní sada whisky sklenic  a karafy se stane perfektním doplňkem rodinných setkání nebo posezení s přáteli.Obsah sady:

1x karafa – objem 0,75 l
4x sklenice – objem 280 ml Vysoce kvalitní produkt jde koupit ještě na našich stránkách ve známé sekci sklenice! Prozkoumejte parádní výrobky ve zmiňované kategorii za rozumné peníze. U nás vám nabízíme více, podívejte se také na další prověřené produkty od značky Altom. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka Altom má v nabídce velmi kvalitní zboží

Tento neodolatelný výrobek Altom 5dílná sada karafy a sklenic na whisky od značky s tradicí a dobrou pověstí Altom lze nakoupit právě opravdu levně! Nabídky od 369 Kč.