Altom 8dílná sada nádobí Kate, květiny

Sadu smaltovaných hrnců oceňují nadšenci do vaření po mnoho let. Jejich popularita stále pokračuje. Tělo smaltovaných hrnců je vyrobeno z... více informací »
Altom 8dílná sada nádobí Kate
Značka: Altom
2 499 Kč
DETAIL PRODUKTU
Sadu smaltovaných hrnců oceňují nadšenci do vaření po mnoho let. Jejich popularita stále pokračuje. Tělo smaltovaných hrnců je vyrobeno z...

Sadu smaltovaných hrnců oceňují nadšenci do vaření po mnoho let. Jejich popularita stále pokračuje. Tělo smaltovaných hrnců je vyrobeno z uhlíkové oceli. Díky tomu je nádobí feromagnetické, což znamená, že ho můžete použít na jakémkoli sporáku, dokonce i na indukci. Hrnce dokonale vedou a akumulují teplo. Jsou pokryty smaltovaným povlakem, který jako ochranný štít brání pronikání škodlivých sloučenin do potravin. Každý smaltovaný hrnec má skleněnou poklici, která vám umožňuje mít vaření pokrmu pod kontrolou.Sada obsahuje:

1x hrnec s poklicí: 16 cm, v. 11,5 cm, 2,1 l
1x hrnec s poklicí: 18 cm, v. 13 cm, 2,9 l
1x hrnec s poklicí: 20 cm, v. 14,5 cm, 3,7 l
1x hrnec s poklicí: 22 cm, v. 15,8 cm, 5 lTento diskontní produkt Altom 8dílná sada nádobí Kate, můžete nakoupit také tady u nás v populární rubrice sady nádobí! Vyhledejte si zcela nové zboží ve zmiňované rubrice jednoduše online!

Oblíbený a akční produkt Altom 8dílná sada nádobí Kate, květiny od společnosti s úžasnou pověstí Altom můžete získat momentálně na našich stránkách skutečně levně! Akční cena již od 2 499 Kč.