Altom Čajová souprava konvice a šálku Strelicja

Připravte si odpolední čaj do krásné porcelánové konvičky z nové květinové kolekce Strelicja značky Altom. Květinový vzor by rozhodně ve... více informací »
Altom Čajová souprava konvice a šálku Strelicja
Značka: Altom
389 Kč
DETAIL PRODUKTU
Připravte si odpolední čaj do krásné porcelánové konvičky z nové květinové kolekce Strelicja značky Altom. Květinový vzor by rozhodně ve...

Připravte si odpolední čaj do krásné porcelánové konvičky z nové květinové kolekce Strelicja značky Altom. Květinový vzor by rozhodně ve vaší kuchyni neměl chybět a jako konvička se bude u vás doma krásně vyjímat, například na dřevěné polici. Pro zachování sytosti barev doporučujeme ruční mytí. Čajová souprava se skládá ze šálku o objemu 200 ml s podšálkem a konvičky o objemu 350 ml, které do sebe skvěle zapadají. Průměr šálky 15 cm, průměr podšálku 16,5 cm. Zlevněný produkt seženete bez obtíží tady na našem webu umístěný v rubrice čaje a káva! Nyní najdete parádní výrobky z této populární rubriky za extra cenu. Oblíbený výrobce Altom vás obohatí o kvalitní sortiment.

Tento akční a ve slevě výrobek Altom Čajová souprava konvice a šálku Strelicja od společnosti s dlouholetou tradicí Altom snadno můžete získat zde za extra cenu! Nabídky již od 389 Kč.