Avord TV stolek Ronon 160 cm venge/sonoma

TV stolek ze série Ronon je vyroben z laminované nábytkové desky. Nábytek je zakončeny ABS hranou, která navíc zvyšuje odolnost... více informací »
Avord TV stolek Ronon 160 cm venge/sonoma
Značka: Avord
2 545 Kč
DETAIL PRODUKTU
TV stolek ze série Ronon je vyroben z laminované nábytkové desky. Nábytek je zakončeny ABS hranou, která navíc zvyšuje odolnost...

TV stolek ze série Ronon je vyroben z laminované nábytkové desky. Nábytek je zakončeny ABS hranou, která navíc zvyšuje odolnost nábytku proti poškození. Klasický ale přesto moderní design ve kterém je stolek proveden dokáže stylově doplnit vzhled celé místností. Nabízí dostatek úložného prostoru v podobě dvou otevřených polic a dvou uzavřených skříněk.

Podívejte se i na další produkty ze série Ronon.

Specifikace produktu:

Laminovaná deska 16mm
Barva: venge/sonoma
2 police, 2 skříňky
Hrany jsou kryté ABS, ochrana proti poškození
Vlastní montáž
Pokyny jsou součástí

Rozměry:
Šířka: 160 cm
Výška: 33 cm
Hloubka: 40 cm Designový kousek můžete získat lehce tady a teď na našem webu v kategorii tv stolky. Připravili jsme pro vás akční produkty ve zmíněné kategorii ve výhodné akci! V očích zákazníků populární značka Avord má na skladě prvotřídní výrobky

Super produkt Avord TV stolek Ronon 160 cm venge/sonoma od značky Avord jde koupit u nás za rozumné peníze! Výhodně za 2 545 Kč.