Babymatex Dětská deka Carol s plyšákem pes, 85 x 100 cm

Heboučká deka z mikrovlákna krásně zahřeje a láka k zachumlání. Deka je vhodná do kočárku na procházky nebo jen tak na příjemné posezení... více informací »
Babymatex Dětská deka Carol s plyšákem pes
Značka: 4Home
449 Kč
DETAIL PRODUKTU
Heboučká deka z mikrovlákna krásně zahřeje a láka k zachumlání. Deka je vhodná do kočárku na procházky nebo jen tak na příjemné posezení...

Heboučká deka z mikrovlákna krásně zahřeje a láka k zachumlání. Deka je vhodná do kočárku na procházky nebo jen tak na příjemné posezení doma. Deka má malého plyšového pomocníka pro snadné uklízení. Roztomilý plyšák dětem deku pohlídá, když ji zrovna nebudou potřebovat. Tento levný produkt Babymatex Dětská deka Carol s plyšákem pes, lze zakoupit již dnes u nás umístěný v kategorii dětské deky. Vyberte si zlevněné kusy z této kategorie za skvělou cenu! Věhlasný dodavatel 4Home poskytuje skvělé produkty. Nové kousky každý den! Náš sortiment je široký, máme v nabídce však také další prověřené kousky od značky 4Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný produkt Babymatex Dětská deka Carol s plyšákem pes, 85 x 100 cm od značky se skvělou pověstí 4Home máte možnost získat právě nyní pořád výhodně! Nyní nakoupíte za 449 Kč.