BANQUET Láhev plastová STRIKE MINI 450 ml, zelená

Sportovní láhev STRIKE MINI je vhodná pro všechny studené nápoje, které si chcete s sebou vzít na výlet nebo pro děti do školy. Tato láhev není... více informací »
BANQUET Láhev plastová STRIKE MINI 450 ml
Značka: Banquet
79 Kč
DETAIL PRODUKTU
Sportovní láhev STRIKE MINI je vhodná pro všechny studené nápoje, které si chcete s sebou vzít na výlet nebo pro děti do školy. Tato láhev není...

Sportovní láhev STRIKE MINI je vhodná pro všechny studené nápoje, které si chcete s sebou vzít na výlet nebo pro děti do školy. Tato láhev není vhodná pro horké nápoje. Tento skvělý výrobek BANQUET Láhev plastová STRIKE MINI 450 ml, zelená máte možnost dostat rovněž tady na webu umístěný v rubrice boxy na svačinu! Vyhledejte si zlevněné výrobky z této populární rubriky v akci! Třeba hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás najdete další vybrané produkty od výrobce Banquet. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Mezi zákazníky oblíbená značka Banquet vás a vaše blízké obohatí o vysoce kvalitní výrobky Nakupujte výhoděn u nás!

Tento žádaný produkt BANQUET Láhev plastová STRIKE MINI 450 ml, zelená od známého dodavatele Banquet snadno můžete najít v aktuální nabídce za výprodejovou cenu. Nyní můžete mít za 79 Kč.