AmbiaHome.cz

Baterie se sprchou HANSGROHE PURAVIDA – 15432000

Zlevněný kousek Baterie se sprchou HANSGROHE PURAVIDA - 15432000 od dodavatele s dlouholetou historií HANSGROHE lze získat na našich stránkách nyní za výhodné peníze! Akční cena již od 36 865 Kč. EAN: 4011097673660
Baterie se sprchou HANSGROHE PURAVIDA  - 15432000
Více informací »
Značka: HANSGROHE
36 865
Popis produktu

Pokud by jste chtěli mít v koupelně designový kousek tak si kupte vanovou baterii HANSGROHE PURAVIDA. PuraVida je řadou značky Hansgrohe a svou formou a funkcí přitom sahá daleko do budoucnosti. Za své inovativní prvky a skulpturální vzhled PuraVida vyhrává mezinárodní ocenění za design. Komfort, půvab a intuitivní uživatelsky přívětivé ovládání tvoří u PuraVida příjemný celek, který Vás zve do světa wellness a požitků.

Parametry:
– rozměr přívodů DN15
– výtok: 229 mm
– délka vytažení ruční sprchy max.: 1,10 m
– barva: chrom
– keramická kartuše

– u sprchy normální proud
– průtok: 22 l/min
– nastavitelné omezení teploty
– na okraj vany
– integrovaný sprchový držák

K instalaci nutné:
– základní těleso k tříotvorové pákové baterii na okraj vany (# 13437180)

QuickClean: Kdo má rád čištění? Náš vynález QuickClean okamžitě odstraňuje nečistotu a usazeniny vodního kamene ve sprchách a na bateriích. O to se postarají pružné silikonové nopky. Dávejte si pozor na kopie: Pouze logo QuickClean ručí za pravou kvalitu Hansgrohe!
AirPower: Hansgrohe mísí u této sprchové technologie vodu a vzduch, a díky tomu si můžete naplno užít příjemné perlící AirPower po celém těle. Protože vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí. Vaše využití vody bude efektivnější.