Bedtex Bavlněné povlečení Lisle růžová, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

Ložní povlečení Lisle je vyrobené z kvalitní hladké bavlny v úpravě renforce. Růžové ornamenty ve tvaru květin zdobí vrchní i spodní stranu... více informací »
Bedtex Bavlněné povlečení Lisle růžová
Značka: BedTex
699 Kč
DETAIL PRODUKTU
Ložní povlečení Lisle je vyrobené z kvalitní hladké bavlny v úpravě renforce. Růžové ornamenty ve tvaru květin zdobí vrchní i spodní stranu...

Ložní povlečení Lisle je vyrobené z kvalitní hladké bavlny v úpravě renforce. Růžové ornamenty ve tvaru květin zdobí vrchní i spodní stranu povlaku přikrývky. Povlak polštáře je ušitý v závislosti na střižení materiálu. Pro lepší manipulaci je povlečení opatřeno zipem. Souprava obsahuje:

1x povlak na polštář 70 x 90 cm
1x povlak na přikrývku 140 x 200 cmTento akční a ve slevě produkt lze získat rovněž tady na našich stránkách zařazený v kategorii ložní povlečení. Získejte unikátní výrobky ve zmiňované kategorii za zcela nejnižší cenu! Přední značka BedTex má v nabídce kvalitní výrobky.

Tento designový kousek Bedtex Bavlněné povlečení Lisle růžová, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm od značky s dobrým jménem BedTex seženete na našich stránkách napořád výhodně. Za bezkonkureční cenu 699 Kč.