Běhoun na stůl AmeliaHome VESTA kávový, velikost 40×120

Běhoun na stůl AmeliaHome VESTA v barvě kávy se vzorem hadí kůže. Je ušitý ze 100% polyesteru s gramáží 150g/m2 . Díky tomu je velice kvalitní,... více informací »
Běhoun na stůl AmeliaHome VESTA kávový
Značka: AmeliaHome
395 Kč
DETAIL PRODUKTU
Běhoun na stůl AmeliaHome VESTA v barvě kávy se vzorem hadí kůže. Je ušitý ze 100% polyesteru s gramáží 150g/m2 . Díky tomu je velice kvalitní,...

Běhoun na stůl AmeliaHome VESTA v barvě kávy se vzorem hadí kůže. Je ušitý ze 100% polyesteru s gramáží 150g/m2 . Díky tomu je velice kvalitní, pevný, tvarově stálý a odolný proti skvrnám. Běhoun zútulní každý interiér a pozvedne stolování na vyšší úroveň, ať už jde o běžný oběd nebo sváteční tabuli.

Specifikace produktu
Materiál: 100% polyester
Gramáž: 150g/m2
Barva: kávová
Vzor: hadí kůže
Tvar: obdélníkový
Odolný proti skvrnám

Podívejte se i na další produkty AmeliaHome VESTA.

Údržba:
Prát max. na 30°, nebělit, nesušit v sušičce, žehlit max. do 150°. Tento designový produkt Běhoun na stůl AmeliaHome VESTA kávový, velikost 40×120 je k získání ještě na našem webu v kategorii prostírání. Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty ve zmiňované rubrice za super peníze! Dodavatel AmeliaHome pro své zákazníky poskytuje velmi kvalitní výrobky Přesvědčte se sami.

Zcela unikátní výrobek Běhoun na stůl AmeliaHome VESTA kávový, velikost 40x120 od společnosti s předním postavením na trhu AmeliaHome můžete dostat právě zde za báječnou cenu. Aktuálně za 395 Kč.