Bellatex Bavlněné povlečení Šípek

Povlečení, které dodá každé ložnici na osobitosti. Povlečení je vyrobené z příjemné bavlny a zajistí dokonalé pohodlí při spánku. Také... více informací »
Bellatex Bavlněné povlečení Šípek
Značka: Bellatex
699 Kč
DETAIL PRODUKTU
Povlečení, které dodá každé ložnici na osobitosti. Povlečení je vyrobené z příjemné bavlny a zajistí dokonalé pohodlí při spánku. Také...

Povlečení, které dodá každé ložnici na osobitosti. Povlečení je vyrobené z příjemné bavlny a zajistí dokonalé pohodlí při spánku. Také krásně vypadá a má kvalitní potisk, což zaručuje rozměrovou i barevnou stálost. Aby vám povlečení sloužilo co nejdéle, doporučujeme prát po rubu se zapnutými uzávěry.Souprava obsahuje:

1x povlak na polštář 70 x 90 cm
1x povlak na přikrývku 140 x 200 cmZlevněný výrobek Bellatex Bavlněné povlečení Šípek lze sehnat v pohodě tady na našem webu v populární rubrice ložní povlečení. Nyní získáte vyjímečné produkty z této sekce za rozumné peníze! Známý výrobce Bellatex dlouhodobě poskytuje velmi kvalitní výrobky. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Tento žádaný produkt Bellatex Bavlněné povlečení Šípek od výrobce se zárukou kvality Bellatex jednoduše najdete momentálně na webu v akci. Právě teď za cenu 699 Kč.