Bellatex Dětské nepropustné jersey prostěradlo Míša, 70 x 140 cm, 70 x 140 cm

Nepropustné jersey prostěradlo pro ty nejmenší. Už nebudete potřebovat samostatný chránič matrace pod prostěradlo, protože díky tomuto... více informací »
Bellatex Dětské nepropustné jersey prostěradlo Míša
Značka: Bellatex
429 Kč
DETAIL PRODUKTU
Nepropustné jersey prostěradlo pro ty nejmenší. Už nebudete potřebovat samostatný chránič matrace pod prostěradlo, protože díky tomuto...

Nepropustné jersey prostěradlo pro ty nejmenší. Už nebudete potřebovat samostatný chránič matrace pod prostěradlo, protože díky tomuto nepropustnému prostěradlu máte 2v1. Prostěradlo perfektně zabrání prosáknutí tekutin do matrace a zároveň je prodyšné. Dopřejte svým dětem sladké sny a sobě ušetřete čas s úklidem. Zcela unikátní produkt můžete nakoupit prostě tady na stránkách v rubrice prostěradla! Nyní můžete najít akční kusy ve zmiňované kategorii za super peníze. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce další prověřené produkty od značky Bellatex. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Známá značka Bellatex pro své zákazníky nabízí prvotřídní výrobky Však to vidíte sami.

Oblíbený a akční výrobek Bellatex Dětské nepropustné jersey prostěradlo Míša, 70 x 140 cm, 70 x 140 cm od značky se skvělou pověstí Bellatex jednoduše najdete tady teď právě pořád výhodně. Nyní zakoupíte za 429 Kč.