Bellatex Jersey prostěradlo Kamilka růžová, 120 x 200 cm

Vyberte si to správné prostěradlo pro nejdokonalejší pohodlí při spánku. Bavlněné jersey prostěradlo si zamilujete díky jeho jemnosti a... více informací »
Bellatex Jersey prostěradlo Kamilka růžová
Značka: Bellatex
399 Kč
DETAIL PRODUKTU
Vyberte si to správné prostěradlo pro nejdokonalejší pohodlí při spánku. Bavlněné jersey prostěradlo si zamilujete díky jeho jemnosti a...

Vyberte si to správné prostěradlo pro nejdokonalejší pohodlí při spánku. Bavlněné jersey prostěradlo si zamilujete díky jeho jemnosti a prodyšnosti materiálu. Výhodou je i snadná údržba. Prostěradla jsou opatřena gumou všitou v tunýlku.
Tento levný produkt Bellatex Jersey prostěradlo Kamilka růžová, 120 x 200 naleznete teď tady na stránkách v populární rubrice prostěradla! Prozkoumejte skvělé produkty z naší sekce snadno online. V očích zákazníků populární značka Bellatex svým zákazníkům dodává top výrobky.

Oblíbený kousek Bellatex Jersey prostěradlo Kamilka růžová, 120 x 200 cm od našeho předního výrobce Bellatex máte možnost získat právě nyní na našich stránkách za parádní cenu. V současnosti za 399 Kč.