Bestway Semišová nafukovací matrace Tritech s el. pumpou, 203 x 152 x 42 cm

Pohodlná nafukovací matrace vám zajistí pohodlný spánek ať už jste kdekoliv. Díky pohodlné spací ploše a robustní konstrukci spolu s... více informací »
Bestway Semišová nafukovací matrace Tritech s el. pumpou
Značka: Bestway
1 599 Kč
DETAIL PRODUKTU
Pohodlná nafukovací matrace vám zajistí pohodlný spánek ať už jste kdekoliv. Díky pohodlné spací ploše a robustní konstrukci spolu s...

Pohodlná nafukovací matrace vám zajistí pohodlný spánek ať už jste kdekoliv. Díky pohodlné spací ploše a robustní konstrukci spolu s vestavěným polštářem si noční spánek skvěle užijete. Vnitřní struktura této postele je vyrobena z materiálu Tritech ™, který nabízí odolnost a pevnost a zároveň umožňuje matraci udržovat stejný tvar bez ohledu na to, kolikrát je nafouknutá a vyfouknutá. Tento materiál, navržený pro pevnost, minimalizuje ztráty vzduchu po celou noc. Prvotřídní materiál zvyšuje vnitřní odolnost proti roztažení a poskytuje tvarovanou podporu pro veškeré noční pohodlí. Odolný, předem testovaný materiál vydrží veškerou váhu a pohyb, který přináší skvělý noční spánek. Nafukovací matrace se nafoukne za 4 minuty. Integrované čerpadlo umožňuje snadné nafouknutí a šroub s rychlým vypouštěním umožňuje snadné vypuštění po použití. Vypuštěnou matraci vložte do přiložené brašny pro snadnou přepravu a skladování. Technické parametry a specifikace:

rozměr nafouknuté matrace: 203 x 152 x 42 cm
rozměr balení: 39 x 35,5 x 17,5 cm
počet osob: 2
nosnost: 300 kg
vestavěné elektrická vzduchová pumpa funguje na střídavý proud 220–240 V
příjemný semišový povrch
hmotnost: 6,71 kgBalení obsahuje:

1x nafukovací matrace
1x taška pro uložení
1x záplata pro opravuHodně žádaný produkt Bestway Semišová nafukovací matrace Tritech s el. pumpou, 203 x lze získat v pohodě tady na webu v kategorii karimatky. Nyní pořídíte ještě další produkty z této kategorie z pohodlí domova. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce ovšem další kvalitní zboží značky Bestway. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Bestway dodává prvotřídní produkty

Nový produkt Bestway Semišová nafukovací matrace Tritech s el. pumpou, 203 x 152 x 42 cm od společnosti se zárukou kvality Bestway je k dispozici na našich stránkách teď právě až neuvěřitelně levně. V současnosti za 1 599 Kč.