Bidet MEXEN CARMEN bílý

Bidet MEXEN CARMEN v bílé barvě bude univerzální součástí vaší koupelny. Bidet je určen k zavěšení, je vyroben ze sanitární keramiky, která... více informací »
Bidet MEXEN CARMEN bílý
Značka: MEXEN
4 005 Kč
DETAIL PRODUKTU
Bidet MEXEN CARMEN v bílé barvě bude univerzální součástí vaší koupelny. Bidet je určen k zavěšení, je vyroben ze sanitární keramiky, která...

Bidet MEXEN CARMEN v bílé barvě bude univerzální součástí vaší koupelny. Bidet je určen k zavěšení, je vyroben ze sanitární keramiky, která zajišťuje dlouhou životnost a odolnost produktu. Díky neutrální bílé barvě se dá bidet kombinovat s různými styly.

Technická data
Velikost: 490x370x300 mm
Typ: závěsný
Bílá barva
Materiál: sanitární keramikaVe slevě produkt Bidet MEXEN CARMEN bílý máte možnost získat právě tu umístěný v kategorii bidety. Nyní koupíte vyjímečné produkty ve zmiňované kategorii za výhodné peníze! Tato vyjímečná značka MEXEN vám může nabídnout vynikající sortiment Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. Naše nabídka je široká, máme v nabídce však také více kousků od značky MEXEN. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně žádaný výrobek Bidet MEXEN CARMEN bílý od známého předního výrobce MEXEN lze sehnat tady a teď právě za akční cenu. Teď za akční cenu 4 005 Kč.