Bidet MEXEN RICO 48 cm černý mat

Bidet je velmi praktickou částí koupelny. Bidet MEXEN RICO je, díky svému vzhledu, velmi univerzální a jednoduchý, lze jej tedy umístit do interiéru... více informací »
Bidet MEXEN RICO 48 cm černý mat
Značka: MEXEN
5 699 Kč
DETAIL PRODUKTU
Bidet je velmi praktickou částí koupelny. Bidet MEXEN RICO je, díky svému vzhledu, velmi univerzální a jednoduchý, lze jej tedy umístit do interiéru...

Bidet je velmi praktickou částí koupelny. Bidet MEXEN RICO je, díky svému vzhledu, velmi univerzální a jednoduchý, lze jej tedy umístit do interiéru jakékoli koupelny. Černá barva dodá produktu na eleganci. Značka Mexen se zaměřuje na kvalitu a originální vzhled produktů.

Specifikace produktu:

Velikost: 48x36x35 cm
Typ: závěsný
Barva: černá
Povrch: mat
Materiál: sanitární keramika Výjimečný a žádaný výrobek Bidet MEXEN RICO 48 cm lze pořídit právě zde tady na webu v oblíbené sekci bidety! Vyhledejte si ještě jiné produkty ze zmíněné kategorie za super peníze. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce najdete další kvalitní kousky od značky MEXEN. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka MEXEN nabízí top produkty. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Tento designový výrobek Bidet MEXEN RICO 48 cm černý mat od skvělého a známého výrobce MEXEN snadno naleznete bezpečně online za zcela nejnižší cenu. Nyní za 5 699 Kč.