Bidet REA CARLO mini bílý

Bidet REA CARLO v bílé barvě je skutečně univerzálním kouskem do každé koupelny. Díky jednoduchému designu jej můžete umístit do klasicky nebo... více informací »
Bidet REA CARLO mini bílý
Značka: REA
3 665 Kč
DETAIL PRODUKTU
Bidet REA CARLO v bílé barvě je skutečně univerzálním kouskem do každé koupelny. Díky jednoduchému designu jej můžete umístit do klasicky nebo...

Bidet REA CARLO v bílé barvě je skutečně univerzálním kouskem do každé koupelny. Díky jednoduchému designu jej můžete umístit do klasicky nebo moderně zařízeného interiéru. Bílá lesklá barva je vkusná a elegantní.

Typ mísy: závěsná
Barva mísy: sněhobílý lesk
Rozteč otvorů: 18
Šířka mísy: 37
Výška mísy: 33
Délka mísy: 49 Kvalitní a levný kus Bidet REA CARLO mini je k sehnání právě teď tady a teď na našem webu umístěný v kategorii bidety. Najděte si zcela nové produkty ze zmíněné rubriky za parádní cenu. Tato značka REA dlouhodobě nabízí vysoce kvalitní zboží. U nás vám nabídneme víc, podívejte se také na více kvalitních produktů značky REA. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený výrobek Bidet REA CARLO mini bílý od oblíbené značky se zárukou kvality REA k dostání bezpečně online levně. Nyní za 3 665 Kč.