Bidetová baterie HANSGROHE FOCUS – 31926000

HANSGROHE FOCUS E2 páková umyvadlová baterie s bidetovou sprškou. Parametry: - rozměr: DN15 - barva: chrom - s bidetovací sprškou - včetně držáku... více informací »
Bidetová baterie HANSGROHE FOCUS - 31926000
Značka: HANSGROHE
3 775 Kč
DETAIL PRODUKTU
HANSGROHE FOCUS E2 páková umyvadlová baterie s bidetovou sprškou. Parametry: - rozměr: DN15 - barva: chrom - s bidetovací sprškou - včetně držáku...

HANSGROHE FOCUS E2 páková umyvadlová baterie s bidetovou sprškou.

Parametry:
– rozměr: DN15
– barva: chrom
– s bidetovací sprškou
– včetně držáku Porter’S a sprchovou hadici Isiflex 1,60 m
– keramická kartuše
– průtokové množství: 5 l/min
– individuálně nastavitelné omezení teploty
– bez odtokové soupravy
– s řetízkem

Chcete mít doma zóny komfortu, kde se můžete nechat hýčkat, a to vše si moci užít všemi smysly? Společnost Hansgrohe vám pomůže proměnit koupelnu a kuchyni v místa, kde se budete cítit dobře. Abyste den začali svěže a mohli jej zakončit příjemnou relaxací. Protože vodu milujeme. Nejprodávanější produkt máte možnost nakoupit rovnou tu na našich stránkách ve známé rubrice koupelnové baterie! Nyní koupíte podobné produkty ve zmiňované sekci za akční cenu. Věhlasný dodavatel HANSGROHE vás a vaše blízké obohatí o vynikající zboží Přesvědčte se sami!

Žádaný produkt Bidetová baterie HANSGROHE FOCUS - 31926000 od známého dodavatele HANSGROHE jde pořídit u nás teď ve slevě! Aktuálně v akci od 3 775 Kč.