Bidetová baterie HANSGROHE METRIS CLASSIC – 31275000

HANSGROHE METRIS CLASSIC je páková bidetová baterie v provedení chrom. Značka Hansgrohe zaručuje kvalitu, precizní zpracování a estetický... více informací »
Bidetová baterie HANSGROHE METRIS CLASSIC  - 31275000
Značka: HANSGROHE
9 415 Kč
DETAIL PRODUKTU
HANSGROHE METRIS CLASSIC je páková bidetová baterie v provedení chrom. Značka Hansgrohe zaručuje kvalitu, precizní zpracování a estetický...

HANSGROHE METRIS CLASSIC je páková bidetová baterie v provedení chrom. Značka Hansgrohe zaručuje kvalitu, precizní zpracování a estetický zážitek.

Parametry:
– rozměr přívodů: DN15
– odtoková souprava s táhlem: G 1
– barva: chrom
– keramická kartuše
– perlátor s kulovým kloubem
– normální proud
– průtok: 7,2 l/min
– nastavitelné omezení teploty
– vhodná pro průtokové ohřívače

QuickClean: Kdo má rád čištění? Náš vynález QuickClean okamžitě odstraňuje nečistotu a usazeniny vodního kamene ve sprchách a na bateriích. O to se postarají pružné silikonové nopky.
AirPower: Hansgrohe mísí u této sprchové technologie vodu a vzduch, a díky tomu si můžete naplno užít příjemné perlící AirPower po celém těle. Protože vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí. Vaše využití vody bude efektivnější.

Tento velmi žádaný produkt Bidetová baterie HANSGROHE METRIS CLASSIC - 31275000 od populárního výrobce HANSGROHE máte možnost koupit tady za nejnižší cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 9 415 Kč.