Bidetová baterie HANSGROHE METROPOL -74520000

Páková bidetová baterie s třmenovou rukojetí a odtokovou soupravou Push-Open. Metropol se hodí do každé koupelny. Parametry: · kulový kloub ·... více informací »
Bidetová baterie HANSGROHE METROPOL -74520000
Značka: HANSGROHE
12 699 Kč
DETAIL PRODUKTU
Páková bidetová baterie s třmenovou rukojetí a odtokovou soupravou Push-Open. Metropol se hodí do každé koupelny. Parametry: · kulový kloub ·...

Páková bidetová baterie s třmenovou rukojetí a odtokovou soupravou Push-Open. Metropol se hodí do každé koupelny.

Parametry:
· kulový kloub
· laminární proud
· průtok: 7,2 l/ min
· keramická kartuše
· nastavitelné omezení teploty
· odtoková souprava Push-Open G 1¼
· vhodná pro průtokové ohřívače
· rozměr přívodů DN15

Technologie AirPower
Sprchová technologie AirPower od Hansgrohe mísí vodu se vzduchem. Dopřejte si příjemný perlivý pocit AirPower na Vaší pokožce a zároveň šetřete vodu. Voda obohacená vzduchem vytváří velké plné měkké kapky. Díky tomu používáte vodu efektivněji.
Oblíbený výrobek jde získat rovnou tady u nás v populární rubrice koupelnové baterie! Najděte si nové produkty z této populární sekce za akční cenu! Významný dodavatel HANSGROHE prodává velmi kvalitní výrobky. To však není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. U nás totiž najdete další skvělé zboží od dodavatele HANSGROHE. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý kus Bidetová baterie HANSGROHE METROPOL -74520000 od přední společnosti HANSGROHE jednoduše můžete pořídit na našich stránkách nyní extra se slevou! Akční cena 12 699 Kč.