Bidetová baterie HANSGROHE PURAVIDA – 15270000

HANSGROHE PURAVIDA páková bidetová baterie s odtokovou soupravou s táhlem. Nová smyslnost v koupelně se nazývá PuraVida. Jedinečný emocionální... více informací »
Bidetová baterie HANSGROHE PURAVIDA  -  15270000
Značka: HANSGROHE
13 445 Kč
DETAIL PRODUKTU
HANSGROHE PURAVIDA páková bidetová baterie s odtokovou soupravou s táhlem. Nová smyslnost v koupelně se nazývá PuraVida. Jedinečný emocionální...

HANSGROHE PURAVIDA páková bidetová baterie s odtokovou soupravou s táhlem. Nová smyslnost v koupelně se nazývá PuraVida. Jedinečný emocionální design koupelen PuraVida je řadou značky Hansgrohe a svou formou a funkcí přitom sahá daleko do budoucnosti. Za své inovativní prvky a skulpturální vzhled PuraVida vyhrává.

Parametry:
– odtoková souprava s táhlem G 1
– rozměr přívodů DN15
– barva: chrom
– keramická kartuše typu Joystick
– tvarovač proudu s kulovým kloubem
– omezení průtok: 7,2 l/min
– vhodná pro průtokové ohřívače
Tento skvělý kus jde sehnat prostě tady na našich stránkách zařazený v rubrice koupelnové baterie. Nyní můžete koupit oblíbené kusy z této známé kategorie za super ceny. Máme toho více, prozkoumejte u nás také další vybrané produkty značky HANSGROHE. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný výrobek Bidetová baterie HANSGROHE PURAVIDA - 15270000 od skvělé značky HANSGROHE máte možnost pořídit momentálně za outletovou cenu. Ceny od 13 445 Kč.