Bidetová baterie HANSGROHE TALIS CLASSIC – 14120000

Bidetová baterie Hansgrohe Talis Classic s odtokovou sooupravou s táhlem. Moderní desgin, kvalitní zpracování - i ti nejnáročnějsí uživatelé budou... více informací »
Bidetová baterie HANSGROHE TALIS CLASSIC -  14120000
Značka: HANSGROHE
6 895 Kč
DETAIL PRODUKTU
Bidetová baterie Hansgrohe Talis Classic s odtokovou sooupravou s táhlem. Moderní desgin, kvalitní zpracování - i ti nejnáročnějsí uživatelé budou...

Bidetová baterie Hansgrohe Talis Classic s odtokovou sooupravou s táhlem. Moderní desgin, kvalitní zpracování – i ti nejnáročnějsí uživatelé budou spokojení.

Technické parametry
perlátor s kulovým kloubem
s pevným výtokem
normální proud
průtokové množství: 7,2 l/min
keramická kartuše
nastavitelné omezení teploty
odtoková souprava s táhlem G 1¼
vhodné pro průtokový ohřívač
Velmi prodávaný výrobek Bidetová baterie HANSGROHE TALIS CLASSIC najdete prostě na webu v populární rubrice koupelnové baterie. Připravili jsme oblíbené výrobky z této známé sekce v bezva akci! Třeba hledáte něco jiného, máme toho více. Máme v nabídce také další skvělé produkty od výrobce HANSGROHE. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Tato značka HANSGROHE vám poskytuje prvotřídní výrobky Však to vidíte sami.

Neodolatelný produkt Bidetová baterie HANSGROHE TALIS CLASSIC - 14120000 od výrobce s mnohaletou tradicí HANSGROHE můžete nakoupit v naší aktuální nabídce za super cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 6 895 Kč.