Bidetová baterie MEXEN AXEL černá

Bidetová baterie MEXEN z produktové řady AXEL je nezbytnou součástí každé moderní koupelny. Mosaz, ze které je baterie vyrobena, je zárukou dlouhé... více informací »
Bidetová baterie MEXEN AXEL černá
Značka: MEXEN
1 619 Kč
DETAIL PRODUKTU
Bidetová baterie MEXEN z produktové řady AXEL je nezbytnou součástí každé moderní koupelny. Mosaz, ze které je baterie vyrobena, je zárukou dlouhé...

Bidetová baterie MEXEN z produktové řady AXEL je nezbytnou součástí každé moderní koupelny. Mosaz, ze které je baterie vyrobena, je zárukou dlouhé životnosti.

Podívejte se i na další produkty ze série AXEL.

Technická data:

Materiál: mosaz
Hlava: keramická
Perlátor: ano
Termostat: ne
Povrchová úprava: černá Oblíbený produkt Bidetová baterie MEXEN AXEL pořídíte aktuálně tu na webu v oblíbené kategorii koupelnové baterie! Nyní si můžete vybrat další produkty z této oblíbené rubriky za super cenu! V očích zákazníků populární výrobce MEXEN vám nabízí vysoce kvalitní výrobky Udělejte si radost! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás také další kousky od výrobce MEXEN. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný výrobek Bidetová baterie MEXEN AXEL černá od oblíbené značky se zárukou kvality MEXEN snadno získáte v naší nabídce za akční cenu! Zboží pořídíte teď u nás za 1 619 Kč.