Bidetová baterie MEXEN chrom

Tato klasicky vypadající bidetová baterie se díky svému univerzálnímu vzhledu bude hodit do každé koupelny. Značka Mexen se zaměřuje na kvalitu a... více informací »
Bidetová baterie MEXEN chrom
Značka: MEXEN
765 Kč
DETAIL PRODUKTU
Tato klasicky vypadající bidetová baterie se díky svému univerzálnímu vzhledu bude hodit do každé koupelny. Značka Mexen se zaměřuje na kvalitu a...

Tato klasicky vypadající bidetová baterie se díky svému univerzálnímu vzhledu bude hodit do každé koupelny. Značka Mexen se zaměřuje na kvalitu a moderní originální vzhled produktů.

Technické údaje

Materiál: Mosaz
Hlavice: Keramická
Perlátor: Ano
Barva: černá
Výška: 170 mm

Jedná se o pákovou bidetovou baterii. Bez termostatu.
Tento výjimečný produkt Bidetová baterie MEXEN chrom naleznete nyní tady a teď na našem webu ve známé rubrice koupelnové baterie! Nyní si můžete koupit nové produkty ve zmiňované kategorii za internetové ceny. To není vše, u nás vám nabízíme více. U nás v nabídce totiž najdete další skvělé produkty od značky MEXEN. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný kousek Bidetová baterie MEXEN chrom od našeho předního výrobce MEXEN máte možnost pořídit již dnes v bezva akci! Produkt momentálně prodáváme za 765 Kč.