Bidetová baterie MEXEN RUMBA rose gold

Bidetová baterie MEXEN z produktové řady RUMBA je nezbytnou součástí každé moderní koupelny. Značka MEXEN se zaměřuje na kvalitu a originální... více informací »
Bidetová baterie MEXEN RUMBA rose gold
Značka: MEXEN
1 465 Kč
DETAIL PRODUKTU
Bidetová baterie MEXEN z produktové řady RUMBA je nezbytnou součástí každé moderní koupelny. Značka MEXEN se zaměřuje na kvalitu a originální...

Bidetová baterie MEXEN z produktové řady RUMBA je nezbytnou součástí každé moderní koupelny. Značka MEXEN se zaměřuje na kvalitu a originální vzhled produktů.

Podívejte se i na další produkty ze série Mexen RUMBA.

Technická data:

Materiál: mosaz
Povrchová úprava: rose gold
Hlava: keramická
Perlátor: ano
Výška: 18,2 cm
Rozsah výtoku: 11,3 cm
Často hledaný kousek Bidetová baterie MEXEN RUMBA rose gold máte možnost získat právě tady u nás zařazený v kategorii koupelnové baterie! Mrkněte na další zboží ze zmíněné kategorie za výhodné peníze. Populární výrobce MEXEN vám představuje skvělé zboží Přesvědčte se. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky od výrobce MEXEN. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční výrobek Bidetová baterie MEXEN RUMBA rose gold od skvělé a známé značky MEXEN lze pořídit právě nyní na našich stránkách za akční cenu. Nyní za 1 465 Kč.