Bidetová baterie MEXEN ZERO chrom

Bidetová baterie MEXEN z produktové řady ZERO je ideální součástí moderní koupelny. Mosaz, ze které je baterie vyrobená je zárukou dlouhé... více informací »
Bidetová baterie MEXEN ZERO chrom
Značka: MEXEN
1 509 Kč
DETAIL PRODUKTU
Bidetová baterie MEXEN z produktové řady ZERO je ideální součástí moderní koupelny. Mosaz, ze které je baterie vyrobená je zárukou dlouhé...

Bidetová baterie MEXEN z produktové řady ZERO je ideální součástí moderní koupelny. Mosaz, ze které je baterie vyrobená je zárukou dlouhé životností.

Podívejte se i na další výrobky ze série Mexen ZERO.

Specifikace produktu:

Materiál: mosaz
Povrchová úprava: chrom
Hlava: keramická
Perlátor: ano
Výška: 142 mm
Dosah výtoku: 155 mm Tento kvalitní a levný kousek získáte taky na stránkách v populární kategorii koupelnové baterie! Nyní si můžete pořídit parádní výrobky z naší sekce ve slevě! Známý výrobce MEXEN vás a vaše blízké obohatí o vynikající výrobky A to je teprve začátek. To ovšem není všechno, máme toho více. Mrkněte na další skvělé produkty značky MEXEN. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento akční kousek Bidetová baterie MEXEN ZERO chrom s osvědčenou značkou MEXEN jednoduše najdete u nás teď trvale výhodně! Akční cena již od 1 509 Kč.