Bidetová baterie OMNIRES ART DECO – AD5121 ORB

Zařizujete koupelnu ve stylu art deco a hledáte vhodnou bidetovou baterii, která bude ladit? Dovolte nám představit produkt od společnosti Omnires. Tato... více informací »
Bidetová baterie OMNIRES ART DECO - AD5121 ORB
Značka: OMNIRES
8 109 Kč
DETAIL PRODUKTU
Zařizujete koupelnu ve stylu art deco a hledáte vhodnou bidetovou baterii, která bude ladit? Dovolte nám představit produkt od společnosti Omnires. Tato...

Zařizujete koupelnu ve stylu art deco a hledáte vhodnou bidetovou baterii, která bude ladit? Dovolte nám představit produkt od společnosti Omnires. Tato bidetová baterie rozhodně ve vaší koupelně ostudu neudělá. Baterie se prodává v sadě se zástrčkou pro kliknutí.

Parametry:
– výtok je 11,5 cm široký
– výša baterie: 15 cm
– Výška plnění vody 8,5 cm
– s plug-clack konektorem
– starožitná měď
Materiál těla: mosaz
Připojení: 3/8 “ Tento výjimečný produkt Bidetová baterie OMNIRES ART DECO lze sehnat bez obtíží na stránkách umístěný v sekci koupelnové baterie. Najděte si ještě jiné zboží z této populární sekce ve výprodejové akci. To však není všechno, nebojte, máme toho více! Mrkněte na více kousků od značky OMNIRES. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce OMNIRES má na skladě top výrobky Vždyť to vidíte sami!

Tento velmi oblíbený produkt Bidetová baterie OMNIRES ART DECO - AD5121 ORB od skvělé značky OMNIRES seženete nyní levně. Nyní zakoupíte za 8 109 Kč.