Bidetová baterie OMNIRES BIDETTA – BIDETTA-PP

Bidetová baterie od Omnires bude slušet každé koupelně. Pokud navíc preferujete podomítkové baterie a rozumnou cenu, pak je Omnires Bidetta jasnou... více informací »
Bidetová baterie OMNIRES BIDETTA - BIDETTA-PP
Značka: OMNIRES
1 975 Kč
DETAIL PRODUKTU
Bidetová baterie od Omnires bude slušet každé koupelně. Pokud navíc preferujete podomítkové baterie a rozumnou cenu, pak je Omnires Bidetta jasnou...

Bidetová baterie od Omnires bude slušet každé koupelně. Pokud navíc preferujete podomítkové baterie a rozumnou cenu, pak je Omnires Bidetta jasnou volbou.

Parametry:
– 1 funkční rukojeť
– proud vody: déšť, funkce zastavení
– úhlové mosazné spojení s držákem rukojeti (Omnires 8873)
– mosazná sprchová hadice, délka: 125 cm
– povrch: chrom Diskontní produkt Bidetová baterie OMNIRES BIDETTA – je k získání aktuálně tady na webu umístěný v kategorii koupelnové baterie. Podívejte se na akční kousky ve zmíněné rubrice z pohodlí domova. U nás nabízíme více, máme v nabídce další skvělé zboží od značky OMNIRES. Najdete je níže na této stránce. Mezi zákazníky oblíbený výrobce OMNIRES vám poskytuje top výrobky Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Akční produkt Bidetová baterie OMNIRES BIDETTA - BIDETTA-PP od našeho známého výrobce OMNIRES najdete nyní se slevou. Akční cena již od 1 975 Kč.