Bidetová baterie OMNIRES RETRO – RE7220 BR

Retro je v módě, a proto i Omnires přichází s řadou Retro. Bidetová baterie má sice vzhled doby minulé, ale nemusíte se bát, že budete ochuzeni o... více informací »
Bidetová baterie OMNIRES RETRO -  RE7220 BR
Značka: OMNIRES
5 439 Kč
DETAIL PRODUKTU
Retro je v módě, a proto i Omnires přichází s řadou Retro. Bidetová baterie má sice vzhled doby minulé, ale nemusíte se bát, že budete ochuzeni o...

Retro je v módě, a proto i Omnires přichází s řadou Retro. Bidetová baterie má sice vzhled doby minulé, ale nemusíte se bát, že budete ochuzeni o moderní technologie.

Parametry:
Rozsah výtoku: 8,9 cm
Výška odtoku vody je 11,2 cm
Celková výška baterie: 14,2 cm
Záruka: 10 let
Unikátní výrobek lze zakoupit bez obtíží tu na našich stránkách v oblíbené sekci koupelnové baterie. Nyní pořídíte ještě jiné výrobky z této rubriky za internetové ceny! To však není všechno, máme toho více. U nás v nabídce totiž najdete další produkty od značky OMNIRES. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární značka OMNIRES vám může poskytnout top výrobky. Vždyť to vidíte sami!

Super produkt Bidetová baterie OMNIRES RETRO - RE7220 BR od kvalitního výrobce OMNIRES máte možnost pořídit právě nyní za outletovou cenu! Nabídky od 5 439 Kč.