Bidetová baterie Rea FENIX zlatá

Bidetová baterie Rea FENIX je extrémně funkční a designová. Je určená k podomítkové instalaci vedle bidetu. Kvalitu a odolnost garantuje mosaz, ze... více informací »
Bidetová baterie Rea FENIX zlatá
Značka: REA
3 629 Kč
DETAIL PRODUKTU
Bidetová baterie Rea FENIX je extrémně funkční a designová. Je určená k podomítkové instalaci vedle bidetu. Kvalitu a odolnost garantuje mosaz, ze...

Bidetová baterie Rea FENIX je extrémně funkční a designová. Je určená k podomítkové instalaci vedle bidetu. Kvalitu a odolnost garantuje mosaz, ze které je baterie vyrobena a také hladký povlak ve zlaté barvě a keramická hlava. Součástí bidetové baterie je praktická sprška.

Specifikace produktu
Typ baterie: bidetová
Materiál: mosaz
Typ hlavy: keramická
Barva: zlatá
Povrchová úprava: lesk
Způsob montáže: podomítková
Průměr připojení: 1/2 palce

Rozměry produktu

Podívejte se i na další produkty Rea FENIX. Tento kvalitní a žádaný produkt Bidetová baterie Rea FENIX naleznete nyní tady u nás v kategorii koupelnové baterie! Nyní získáte další výrobky z této populární sekce za outletovou cenu! To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více! U nás v nabídce najdete více skvělých produktů od dodavatele REA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce REA dlouhodobě poskytuje skvělý sortiment. Nakupujte výhoděn u nás.

Povedený výrobek Bidetová baterie Rea FENIX zlatá od výrobce se skvělou pověstí REA pohodlně seženete teď za extra cenu. Výhodně za super cenu 3 629 Kč.