Bidetová baterie Rea HASS zlatá

Bidetová baterie Rea HASS je velice funkční, odolná a díky atraktivnímu designu se stane zajímavým prvkem každé moderní koupelny. Její tělo je... více informací »
Bidetová baterie Rea HASS zlatá
Značka: REA
2 755 Kč
DETAIL PRODUKTU
Bidetová baterie Rea HASS je velice funkční, odolná a díky atraktivnímu designu se stane zajímavým prvkem každé moderní koupelny. Její tělo je...

Bidetová baterie Rea HASS je velice funkční, odolná a díky atraktivnímu designu se stane zajímavým prvkem každé moderní koupelny. Její tělo je vyrobeno z mosazi pokryté vrstvou povlaku ve zlaté barvě. Proces galvanického pokovování chrání baterii před rzí a usnadňuje její čištění. Baterie HASS je určená k instalaci na bidet. Součástí jsou dvě montážní hadice o délce 50 cm.

Specifikace produktu
Typ baterie: bidetová
Materiál: mosaz
Barva: zlatá
Povrchová úprava: kartáčovaná
Typ hlavy: keramická
Způsob montáže: na bidet
Technologie nátěru: galvanické pokovování
Průměr připojení: 3/8 palce

Rozměry produktu
Výška: 14,5 cm
Délka hubice: 15 cm

Podívejte se i na ostatní bidetové baterie HASS.Tento kvalitní a žádaný produkt Bidetová baterie Rea HASS máte možnost sehnat bezstarostně u nás zařazený v sekci koupelnové baterie! Nyní získáte ostatní produkty z této sekce za outletovou cenu! Významný dodavatel REA dodává skvělé výrobky. Vždyť to vidíte sami!

Oblíbený a akční produkt Bidetová baterie Rea HASS zlatá od přední společnosti REA snadno můžete pořídit tady teď za výhodnou cenu! Nabídky od 2 755 Kč.