Bidetová baterie Rea Tess černá

Bidetová baterie z řady Tess je ideální součástí moderní koupelny. Neobvyklý futuristický tvar propůjčuje jedinečnou eleganci každé koupelně.... více informací »
Bidetová baterie Rea Tess černá
Značka: REA
1 205 Kč
DETAIL PRODUKTU
Bidetová baterie z řady Tess je ideální součástí moderní koupelny. Neobvyklý futuristický tvar propůjčuje jedinečnou eleganci každé koupelně....

Bidetová baterie z řady Tess je ideální součástí moderní koupelny. Neobvyklý futuristický tvar propůjčuje jedinečnou eleganci každé koupelně. Tělo baterie je vyrobeno z mosazi, která je pokrytá povlakem v matně černé barvě. Tyto kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost baterie.

Specifikace produktu:
Typ baterie: bidetová
Materiál: mosaz
Povrchové zakončení: černý mat
Typ hlavice: keramická
Průměr připojení: 3/8 palce
Výška baterie: 18,5 cm
Délka ramene: 9 cm
Záruka: 24 měsíců
Kvalitní a levný výrobek získáte také tu v populární sekci koupelnové baterie! Připravili jsme zlevněné produkty ve zmiňované rubrice za výhodnou cenu! To ale ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás více skvělých produktů značky REA. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce REA dlouhodobě poskytuje prvotřídní výrobky Nové kousky každý den!

Tento oblíbený produkt Bidetová baterie Rea Tess černá od společnosti s předním postavením na trhu REA lze nakoupit již dnes napořád výhodně. Aktuálně v akci od 1 205 Kč.