Bidetová baterie ROCA ATLAS – A5A6090C00

Kolekce baterií, která vyniká svou elegancí a všestranností. Zahrnuje flexibilní přípojné hadice, automatickou zástrčku a provzdušňovač. To vše... více informací »
Bidetová baterie ROCA ATLAS - A5A6090C00
Značka: ROCA
4 699 Kč
DETAIL PRODUKTU
Kolekce baterií, která vyniká svou elegancí a všestranností. Zahrnuje flexibilní přípojné hadice, automatickou zástrčku a provzdušňovač. To vše...

Kolekce baterií, která vyniká svou elegancí a všestranností. Zahrnuje flexibilní přípojné hadice, automatickou zástrčku a provzdušňovač. To vše naleznete u baterií Roca Atlas.

Parametry:
Účel: bidet
Průtok (l / min – 3 bar): 8
Výška baterie: 140 mm
Typ hlavy: keramika
Žádaný produkt Bidetová baterie ROCA ATLAS – A5A6090C00 lze nakoupit právě teď tu na stránkách ve známé rubrice koupelnové baterie! Nyní si můžete vybrat podobné zboží ze zmíněné kategorie za extra cenu! To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás taky další prověřené produkty od značky ROCA. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný výrobek Bidetová baterie ROCA ATLAS - A5A6090C00 od dodavatele s dobrým jménem ROCA máte možnost nakoupit právě zde výhodně! Nyní za 4 699 Kč.