Bidetová baterie ROCA ESAMI – A5A6031C00

Bidetová baterie Esami je jedním z mnoha návrhů proslulé značky Roca. Nabízená položka je kombinace lesklého chromu s pevným a přesným... více informací »
Bidetová baterie ROCA ESAMI -  A5A6031C00
Značka: ROCA
4 965 Kč
DETAIL PRODUKTU
Bidetová baterie Esami je jedním z mnoha návrhů proslulé značky Roca. Nabízená položka je kombinace lesklého chromu s pevným a přesným...

Bidetová baterie Esami je jedním z mnoha návrhů proslulé značky Roca. Nabízená položka je kombinace lesklého chromu s pevným a přesným zpracováním. Konečný výsledek je charakterizován harmonií a elegancí, která bude fungovat v každé koupelně. Nabízená baterie je vybavena automatickým uzávěrem, otočným výtokem a je určena pro montáž do jednoho otvoru. Sada obsahuje keramickou hlavu, která umožňuje omezit maximální teplotu a odtok vody, párátor, flexibilní připojovací hadice a regulátor míčové vody.

Je to harmonie tvarů v jasně definovaném a přirozeném stylu. Čerstvý a městský charakter vytváří nové trendy, které vytvářejí sofistikované a elegantní řešení. Sestava je jednodílná. Baterie s automatickou zátkou, jednopáková. Obsahuje keramickou hlavu s možností omezit maximální teplotu a odtok vody, regulátor míčové vody, flexibilní přípojné hadice a aerátor.

Parametry:
Účel: bidet
Výtok: otočný
Rozsah hubice [mm]: 102Unikátní a žádaný produkt Bidetová baterie ROCA ESAMI – A5A6031C00 je k dostání v pohodě tady na našem webu v kategorii koupelnové baterie! Nyní najdete podobné kousky ve zmíněné kategorii snadno online. To ovšem není všechno, máme toho více. Máme v nabídce také další zboží od značky ROCA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný produkt Bidetová baterie ROCA ESAMI - A5A6031C00 od předního výrobce ROCA dostanete právě dnes skutečně levně. Právě lze objednat jen za 4 965 Kč.