Bidetová baterie ROCA L20 -A5A6B09C00

Roca L20 přináší ve svých produkech jemné linie a intuitivní otevírací systém, který omezuje tok horké vody. Rukojeť XL, perlátor a ohebné... více informací »
Bidetová baterie ROCA L20 -A5A6B09C00
Značka: ROCA
3 565 Kč
DETAIL PRODUKTU
Roca L20 přináší ve svých produkech jemné linie a intuitivní otevírací systém, který omezuje tok horké vody. Rukojeť XL, perlátor a ohebné...

Roca L20 přináší ve svých produkech jemné linie a intuitivní otevírací systém, který omezuje tok horké vody. Rukojeť XL, perlátor a ohebné hadice pro připojení. Baterie bez automatické zástrčky.

Parametry:
Průtok (l / min – 3 bar): 7
Účel: bidet
Typ hlavy: keramika
Výška baterie: 121 mm Kvalitní a levný kousek Bidetová baterie ROCA L20 můžete najít také na webu zařazený v sekci koupelnové baterie! Mrkněte na kvalitní kusy z této známé sekce za výprodejovou cenu! Věhlasná značka ROCA vám představuje skvělé zboží. Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce najdete další skvělé kousky značky ROCA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Diskontní produkt Bidetová baterie ROCA L20 -A5A6B09C00 od značky s dobrým jménem ROCA snadno seženete momentálně na našich stránkách za výhodné peníze. Nyní pořídíte jen za 3 565 Kč.