Bidetová baterie ROCA TARGA – A5A6060C00

Bidetová baterie Roca Targa je extrémně estetická nabídka pro zákazníky, kteří hledají vysoce kvalitní hygienické výrobky za atraktivní ceny.... více informací »
Bidetová baterie ROCA TARGA -  A5A6060C00
Značka: ROCA
4 185 Kč
DETAIL PRODUKTU
Bidetová baterie Roca Targa je extrémně estetická nabídka pro zákazníky, kteří hledají vysoce kvalitní hygienické výrobky za atraktivní ceny....

Bidetová baterie Roca Targa je extrémně estetická nabídka pro zákazníky, kteří hledají vysoce kvalitní hygienické výrobky za atraktivní ceny. Nabízený výrobek je určen pro standardní jednootvorovou montáž s jedním otvorem. Má otočný výtok, automatický kork a keramickou hlavu s možností omezení maximální teploty a odtoku vody. Může být úspěšně namontován jak na dřez, tak na pultu. Originální design, který využívá kombinaci lesklého a matného chromu, zaujme svou čerstvostí a pozoruhodným vzhledem. Použití odolných materiálů zaručuje spolehlivý provoz po mnoho dlouhých let. Sada obsahuje flexibilní bidetovou baterii s pružnými přípojnými hadicemi a provzdušňovačem.

Parametry:
Účel: bidet
Výtok: otočný Oblíbený výrobek Bidetová baterie ROCA TARGA – A5A6060C00 můžete nakoupit také tu na stránkách v populární sekci koupelnové baterie. Získejte podobné produkty z této oblíbené rubriky za super ceny.

Unikátní produkt Bidetová baterie ROCA TARGA - A5A6060C00 od této skvělé značky ROCA dostanete ještě dnes výhodně. Nabídky již od 4 185 Kč.