Bino Motorický labyrint – žirafa

Labyrint s žirafkou na dřevěném podkladu pomáhá dětem nejen seznamovat se s barvami, ale především trénovat jemnou motoriku při posouvání... více informací »
Bino Motorický labyrint - žirafa
Značka: Bino
149 Kč
DETAIL PRODUKTU
Labyrint s žirafkou na dřevěném podkladu pomáhá dětem nejen seznamovat se s barvami, ale především trénovat jemnou motoriku při posouvání...

Labyrint s žirafkou na dřevěném podkladu pomáhá dětem nejen seznamovat se s barvami, ale především trénovat jemnou motoriku při posouvání korálků.Dodáváme ve dvou barevných provedeních bez možnosti výběru  (se žlutou nebo oranžovou žirafou). Tento akční a ve slevě produkt Bino Motorický labyrint – žirafa můžete pořídit právě u nás v populární sekci dřevěné hračky! Nyní získáte unikátní kousky ve zmíněné rubrice za nejlepší ceny! To ale ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce také další prověřené produkty od značky Bino. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Bino vám poskytuje vysoce kvalitní výrobky. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Zajímavý výrobek Bino Motorický labyrint - žirafa od společnosti s výborným jménem Bino jde získat již dnes ve slevě! Cena již od 149 Kč.