Borovicová židlička New Baby Králíček bílá

Pořiďte svým dětem multifunkční židličku s veselým obrázkem králíčka, kterou je možné velice jednoduše rozložit na stůl a židličku. Při... více informací »
Borovicová židlička New Baby Králíček bílá
Značka: 4Home
1 999 Kč
DETAIL PRODUKTU
Pořiďte svým dětem multifunkční židličku s veselým obrázkem králíčka, kterou je možné velice jednoduše rozložit na stůl a židličku. Při...

Pořiďte svým dětem multifunkční židličku s veselým obrázkem králíčka, kterou je možné velice jednoduše rozložit na stůl a židličku. Při rozložení získáte prostorný stolek, kde si vaše dítko může dát oběd nebo svačinu, ale také si malovat nebo hrát. Sedací část je pokryta barevným lehce omyvatelným materiálem, vyplněným molitanem, díky čemuž je židlička velice pohodlná. Veškeré materiály a suroviny používané při výrobě mají potřebné atesty nebo certifikáty, a proto je nábytek značky New Baby zcela bezpečný a odolný. Rozměry židličky:

samotná židlička výška 71 cm
šířka sedací části 36 cm
délka sedací části 28 cm
výška zádové opěrky 45
židlička složená 102 x 53 x 45 cm

Zcela unikátní kus Borovicová židlička New Baby Králíček bílá od značky se zárukou kvality 4Home pohodlně pořídíte v naší aktuální nabídce ve výprodejové akci! Nabídky již od 1 999 Kč.