Box na kapesníky Gold flowers růžová, 24 x 13 x 9 cm

Nenechávejte kapesníky jen tak volně ležet a pořiďte jim slušivý obal. Je potažen sametovou látkou s potiskem květin. Dodáváme ve dvou... více informací »
Box na kapesníky Gold flowers růžová
Značka: 4Home
163 Kč
DETAIL PRODUKTU
Nenechávejte kapesníky jen tak volně ležet a pořiďte jim slušivý obal. Je potažen sametovou látkou s potiskem květin. Dodáváme ve dvou...

Nenechávejte kapesníky jen tak volně ležet a pořiďte jim slušivý obal. Je potažen sametovou látkou s potiskem květin. Dodáváme ve dvou provedeních, bez možnosti výběru.
Oblíbený a kvalitní produkt Box na kapesníky Gold flowers růžová, 24 x 13 lze zakoupit pohodlně tu na stránkách v kategorii domácnost! Pořiďte si nové produkty ze zmíněné sekce na pár kliknutí! To ale však není vše, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte na další prověřené produkty od výrobce 4Home. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento levný produkt Box na kapesníky Gold flowers růžová, 24 x 13 x 9 cm od značky s dobrým jménem 4Home pohodlně pořídíte momentálně v naši nabídce ve slevě. V akci od 163 Kč.