Cattara Nerezový grilovací tácek, 34 x 24 cm

Tento praktický tácek je ideální pro grilování zeleniny, nejrůznějších směsí a dalších pokrmů. Je velmi kvalitně zpracovaný, na rozdíl od... více informací »
Cattara Nerezový grilovací tácek
Značka: Cattara
179 Kč
DETAIL PRODUKTU
Tento praktický tácek je ideální pro grilování zeleniny, nejrůznějších směsí a dalších pokrmů. Je velmi kvalitně zpracovaný, na rozdíl od...

Tento praktický tácek je ideální pro grilování zeleniny, nejrůznějších směsí a dalších pokrmů. Je velmi kvalitně zpracovaný, na rozdíl od aluminiových tácků ho po umytí můžete používat stále dokola.
Tento akční výrobek Cattara Nerezový grilovací tácek, 34 x můžete získat bezstarostně tu na našem webu umístěný v sekci doplňky ke grilům! Nyní můžete získat vyjímečné zboží ve zmíněné kategorii za super ceny. Věhlasná značka Cattara vás a vaše blízké obohatí o top produkty U nás nabízíme více, u nás v nabídce najdete další prověřené produkty od výrobce Cattara. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Levný výrobek Cattara Nerezový grilovací tácek, 34 x 24 cm od předního výrobce Cattara je k dostání teď výhodně. Ceny již od 179 Kč.